فناوری‌های پیشرفته

به‌رغم فعالیت‌های مختلف در زمینه تولید و عرضه تجهیزات پزشکی، همچنان شاهد کمبودهایی در زمینه به‌روز‌رسانی سیستم‌ها و تجهیزات پزشکی و سلامت هستیم. از همین رو، به‌کارگیری جدیدترین راه‌کارهای فناورانه پزشکی از ابتدا در کانون توجه مرکز پایش سلامت نسیم بوده و خوش‌بختانه در این زمینه با پیاده‌سازی سامانه هوشمند پایش نسیم، این مجموعه می‌تواند نسل جدیدی از خدمات پایش و ارتقای سلامت را در اختیار عموم قرار دهد. یکی ازمهم ‌ترین مزایای این سامانه، امکان دسترسی افراد به اطلاعات پزشکی، نتایج معاینات و… است که از طریق «پرونده‌ی الکترونیک» محقق شده تا افراد درهرزمان و مکان به اطلاعات پزشکی خود دسترسی داشته باشند.

جدا از پرونده الکترونیک و سامانه هوشمند پایش، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مرکز پایش سلامت نسیم، تجهیز این مجموعه به دستگاه‌های بسیار پیشرفته تصویربرداری پزشکی و آزمایشگاهی است که برخی از آن‌ها در کشور کم‌نظیر یا بی‌نمونه هستند.

ترکیب همه این موارد امکان ارائه خدمات نوین پزشکی ازراه دور، مدیریت بیماری، مراقبت مبتنی برشواهد و… را فراهم کرده است که همگی به ارتقای تجربه‌ی بیمار از ارائه‌ی خدمات پزشکی و درمانی به عنوان دستاوردی ارزشمند و مهم منجر می‌شوند.

پزشکی از راه دور، مدیریت بیماری، مراقبت مبتنی بر شواهد و … همگی از جمله دستاوردها و نتایج پیشرفت فناوری و آی‌تی در حوزه‌ی بهداشت و سلامت هستند که منجر به ارتقای تجربه‌ی بیمار از ارائه‌ی خدمات پزشکی و درمانی می‌شوند.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.