بسته به سلامت شما !

چه می‌شد اگر می‌توانستیم همه اطلاعات و آگاهی‌های لازم درباره وضعیت ذهنی و جسمی خود اعم از شرایط فیزیکی، وضعیت فعالیت اعضای بدن، شرایط قلب،عروق، مغز ،کلیه‌ها و حتی وضعیت سلامت ذهن و روان و… را تنها در یک روز آن‌هم با مراجعه به یک مرکز به دست آوریم؟ طوری که همه اطلاعات در مورد بدنمان همه جا در دسترس ما باشد. بیشتر به رویا می‌ماند!

اما این «چه می‌شد» امروز شدنی شده است!

مجموعه سلامت نسیم همه نیاز شما را در قالب بسته های سلامتی منحصر به‌فرد معرفی می‌کند. این بسته‌ها شامل پیشنهاد پایش بر اساس گروه های سنی مختلف، شرایط شغلی متفاوت و … با توجه به توصیه پزشکان مجرب این مجموعه آماده و ارائه می‌شود.

سلامت نسیم همچنین با توجه به بیشترین استقبال از دریافت خدمات، بسته های طلایی، نقره ای و برنزی برای مراجعین محترم تعریف کرده است.

این خدمات به  شما کمک می‌کند تا پیش از ایجاد هر شرایط غیر قابل بازگشتی، از وضعیت جسمانی و روحی و روند تغییرات احوال خود، آگاهی کامل پیدا کنید و متناسب با این خود‌آگاهی، برای بهبود تندرستی خود یا پیگیری درمان‌های احتمالی، بهترین تصمیم را بگیرید.

مرکز ارتقا سلامت نسیم

نسیم سلامت

این بسته‌ها هم به صورت انفرادی و هم در قالب سازمانی (ویژه شاغلان شرکت‌ها و نهادهای بخش خصوصی و دولتی) قابل ارائه است.

کافی است پس از بررسی هر کدام از مجموعه خدمات زیر و مشورت با تیم مجرب پزشکی ما، بسته متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید و پس از رزرو، پرداخت هزینه و مراجعه برای استفاده از خدمات، با شیوه های نوین پایش، پیشگیری و مراقبت آشنا شوید.

بسته سلامت آقایان

بسته سلامت بانوان

بسته ویژه کرونا

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.