تور یک روزه تندرستی!

دغدغه همیشگی همه مراجعه‌کنندگان مراکز بهداشتی و درمانی، استرس‌زا بودن محیط اکثر قریب به اتفاق چنین مکان‌هایی است. تجربه‌های تلخ گذشته، ایرادهای معمارانه ناشی از متفاوت بودن کاربری اولیه بنا، رعایت نشدن استانداردهای حرفه‌ای، منابع انسانی آموزش‌ندیده و بسیاری عوامل دیگر سبب شده تا استفاده از خدمات چنین مراکزی برای بسیاری از مراجعان تجربه‌ای ناخوشایند باشد.

درک همین نیاز ضروری به عنوان بخش مهمی از فرآیند نظارت و درمان سبب شده تا اولویت ما ایجاد یک مرکز تندرستی متفاوت و در برگیرنده تجربه‌ای کاملا عکس این موضوع باشد.

خوشبختانه محیط شرکت سلامت الکترونیک نسیم به‌ گونه‌ای طراحی شده است که فضای آن کاملا آرام و به‌ دور از هرگونه استرس رایج درسایر مراکز پزشکی ودرمانی باشد. تحقق این تجربه تنها به جنبه‌های سخت‌افزاری (معمارانه و…) وابسته نیست و به طراحی یک فرهنگ سازمانی اصولی منطبق بر استانداردهای حرفه‌ای نیازمند است. از همین رو، توسعه حرفه‌ای منابع انسانی برپایه همین استانداردها در مرکز پایش سلامت نسیم موجب شده است اگر داریو عوامل اجرایی مجموعه با رویکردی نوین، تصویر سراسر متفاوتی را در ذهن مراجعان ایجاد کنند.

در کنار این موضوع، تجمیع همه خدمات ضروری مرکز پایش سلامت نسیم برای بررسی‌های اولیه و تشکیل پرونده الکترونیک، شهروندان را از مراجعه به مراکز مختلف بی‌نیاز می‌کند. به این ترتیب، دراین مجموعه همه خدمات به‌ صورت یکپارچه درمدت زمان تقریبی 4 تا 5 ساعت ارائه می‌شود؛ درحالی‌ که دریافت خدمات مشابه درسایرمراکز و به‌ صورت مجزا،بیش از یکماه به ‌طول خواهد انجامید. به همین ترتیب، نتایج تمام آزمایش‎ها، تست‎ها ومعاینات نیزدر قالب داده‏‌های قابل پردازش با امکان به‌روزسانی درپرونده ‎الکترونیک مراجعان ثبت خواهد شد.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.