پیشرفت‌های تکنولوژیکی برای داشتن خواب راحت

روش هایی برای داشتن خواب راحت

محتوای مطلب

ما در قرنی زندگی می‌کنیم که هر روز پیشرفت‌های علمی جدیدی را شاهد هستیم. پیشرفت‌هایی برای کمک به بهبود کیفیت زندگی انسان. جالب است بدانید علم خواب یکی از حوزه‌های مهم سلامت در زندگی محسوب می‌شود و تکنولوژی به فکر بهسازی تشک‌های خواب هم افتاده است.

تولید‌کنندگان تشک‌های خواب مبتنی بر فناوری هوشمند و مواد مبتنی بر دانش نوین استفاده می‌کنند تا فرد در تمام طول شب احساس راحتی کرده و کیفیت خواب بهبود پیدا کند.

فناوری‌های هوشمند و پارچه‌های حاوی مواد خنک‌کنند بر اساس دانش نوین، دو روش متفاوت هستند که برای ادغام علم خواب در طرح‌های ساخت تشک استفاده می‌شوند.

فناوری هوشمند مطمئناً در مورد بسیاری از تشک‌های پیشرفته وجود دارد. برخی از تولیدکنندگان روش‌های خلاقانه‌ای را برای به‌کارگیری فناوری هوشمند در تشک‌های خود پیدا کرده‌اند تا هم محصول با کیفیت تولید شود و هم خواب راحت را برای مشتری به ارمغان بیاورد.

برخی از تولید‌کنندگان از سنسورهای بیومتریک برای نظارت بر تنفس و ضربان قلب افراد در هنگام خواب استفاده می‌کنند. تنظیم خودکار سفتی تشک برای انطباق با تغییر وضعیت خواب در طول شب از روش دیگر استفاده از فناوری هوشمند در علم خواب است که به حفظ ستون فقرات در یک راستا و کاهش نقاط فشار کمک می‌کند. به علاوه فناوری خنک‌کننده با استفاده از مواد خاص مثل فوم‌های لاتکس حاوی عنصر مس از دیگر مواردی است که در تکنولوژی ساخت تشک‌های هوشمند به افراد کمک می کند تا دمای بدن خود را در طول خواب تنظیم کنند.

منبع خبر:

https://www.discovermagazine.com/health/the-science-of-sleep

برای دریافت مطالب جدید ایمیل خود را ارسال کنید

برای دریافت گاهنامه مرکز سلامت نسیم، ایمیل خود را وارد نمایید

این مطلب را برای دوستانتان ارسال کنید ...

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.