AppointmentAUDIOGRAMBLOOD CELLSBLOOD PRESSUREBODY SCALEBONE DENSITYBONEBRAINCHECKUPChest_X-rayCHOLESTEROLCOLONDENTALDIAGNOSISDOCTORDROPSDUMBBELLEAREKGENDOSCOPYEXAMINATIONEYE TESTEYEGLOVEHABITSHEARTHEIGHTHEPATITISHOSPITALINHALERKIDNEYLUNGSMAMMOGRAMMASKMEDICAL PRESCRIPTIONMONITORPAPPILLSPROSTHETICPSY_2PSYCHOLOGYREPORTRUNNING TESTSCANservice-bonesservice-brainservice-checkservice-cycservice-earservice-exerciseservice-eyeservice-hearthservice-laservice-teethservice-womenservice-xraySMARTWATCHSPERMSTETHOSCOPETEETHTOMOGRAPHYURINEVACCINATIONVIRUSVital_SignWATCHWOMEN_2WOMEN_3

سلامت نسیم چیست
و چه اهدافی دارد

درباره ما

چگونه آغاز کردیم؟

شرکت «سلامت الکترونیک نسیم» در سال 1396 با سرمایه‌گذاری هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد و همکاری جمعی از نخبگان و پزشکان مجرب در تخصص‌های مختلف تأسیس شد.
مأموریت اولیه‎ این مجموعه، استقرار نظام پیگیری سلامت مشتریان از طریق فعال‌سازی پرونده‌های الکترونیک سلامت تعریف شد؛ برنامه‌ای که نظام‌های سلامت کشورهای پیشرفته‌ی جهان مبتنی بر آن است و اینک به ‌واسطه‌ی تلاش و دانش متخصصان زبده و جوان ایرانی، این مهم در شرکت سلامت الکترونیک نسیم نیز محقق شده است.
در حال حاضر این مجموعه برای ارائه‌ی پیشرفته‎‌ترین خدمات و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های کشور در چهار حوزه به شرح زیر فعالیت می‌کند:
• تولید نرم‌افزارهای مبتنی بر اصول سلامت
• آموزش
• حمایت از استارت‌آپ‌های فعال در عرصه‌ی سلامت
• نظارت‌های ادواری بهداشتی و درمان

تعهد; ارزش راستین ما

مجموعه سلامت الکترونیک نسیم خود را متعهد می‌داند تا با استقرار نظام پیگیری سلامت مراجعین و فعال‌سازی پرونده‌های الکترونیکی در حوزه‌ی پیشگیری از بیماری‌ها، مأموریت اصلی خود در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه را محقق سازد.


چشم‌انداز سلامت نسیم؛

• تبدیل‌ شدن به الگوی پیشرو در ارائه خدمات
• مدیریت سلامت در منطقه
• استفاده‌ی سراسری تمام کشور از خدمات سامانه‌ی هوشمند و پرونده‌ی الکترونیک
• راه‌اندازی مجهزترین مراکز پایش سلامت درسطح خاورمیانه


ارزش‌های سلامت نسیم؛

• تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت در جامعه
• برخورداری از کادر پزشکی متعهد
• متعهد به بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌های قابل دسترس
• ارتقای مداوم خدمات ارائه ‌


مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه سلامت

مسئولیت اجتماعی سازمانی نه یک شعار، بلکه وظیفه‌ای انسانی است. بیش‌ و پیش از هر چیز، خرسندیم که با همیاری خانواده بزرگ سلامت نسیم، توانسته‌ایم در همین آغاز فعالیت مجموعه، گام‌‌هایی هرچند کوچک در این زمینه برداریم و در چند مقطع حساس و دشوار در کشور آن چه وظیفه خود می‌دانیم، به مرحله عمل برسانیم.
به طور ویژه، در جریان تأسف‌ بار زلزله کرمانشاه فعالیت‌هایی نظیر ارائه خدمات ویزیت پزشکی، خدمات ویزیت سیار در روستاها، سونوگرافی، خدمات جامع سلامت روان، راه‌اندازی داروخانه مستقر در کمپ، خرید کانکس‌های بهداشتی سیار، انجام خدمات متنوع آزمایشگاهی، خرید و توزیع چادرهای اسکان زلزله زدگان، تأمین نیروی انسانی پزشک و پیراپزشک مورد نیاز با موفقیت انجام شدند. از دیگر فعالیت های سلامت نسیم ارائه خدمات سلامت به کودکان اوتیسم و همکاری با انجمن حمایت از بیماران مبتلا به لوپوس می باشد.


اعضای هیات مدیره

رئیس هیات مدیره؛ حبیب الله زاهدی طهران
عضو هیات مدیره؛ میثم قمری
مدیرعامل؛ امیرحسین رمضانی

چرا فرآیند پایش سلامت در شرایط همه‌گیری مهم است؟

پیام مدیریت

یادداشت مدیر عامل

چرا فرآیند پایش سلامت در شرایط همه‌گیری مهم است؟

در دنیای مدرن که یک بیماری همه‌گیر می‌تواند بشر را غافلگیرکند، نیاز به پایش سلامت و خودآگاهی نسبت به جسم و روان، بیش از پیش احساس می‌گردد. امروز می‌دانیم پیشگیری بهتر از درمان است و برای حفظ سلامت نباید از نظارت بر خود غافل شد زیرا بسیاری از بیماری‌ها بدون علامت یا نشانه‌ای ظاهر می‌گردند و گاه زمانی متوجه آن می‌شویم که برای درمان وقت کمی داریم. در حالی که تقریباً در تمام آن‌ها می‌توانستیم، در ابتدای ابتلا و با تشخیص به موقع با کم‌ترین آسیب نسبت به درمان آن‌ها اقدام کنیم. برای داشتن یک زندگی با سطح بالایی از کیفیت باید از شاخص‌های مهم سلامت مانند فشار خون، قند، کلسترول و سایر موارد آگاهی کامل داشته باشیم و جالب است بدانید با پایش به موقع حتی می‌شود از ابتلا به بیماری‌هایی چون سرطان جلوگیری کرد یا در صورت ابتلا در همان ابتدا و به صورت کامل آن را درمان نمود.

شرط دیگر داشتن یک زندگی با سطح بالایی از کیفیت، اگاهی ما نسبت به حال روح و روانمان است که چون نوزادی حساس نیاز به مراقبت دارد، نیازها و رنج‌هایش را باید به موقع تشخیص داد و نسبت به برطرف کردن و التیام آن‌ها اقدام نمود.

در دوران کووید 19 شاهد آن بودیم که چگونه این ویروس با سوار شدن بر یک بیماری نهفته در افراد، چه فجایعی را به بار آورد که اگر فرد زودتر از آن بیماری اطلاع پیدا می‌کرد و در کنارش سطح ایمنی بدن خود را افزایش می‌داد در مقابله با ویروس به مقدار مؤثری، قدرتمندتر ظاهر میگشت و چه بسا و ای کاش که هموطنان کمتری را از دست می‌دادیم.

وجه دیگر اهمیت پایش سلامت به کیفیت خدمات درمانی در مراکز درمانی- بیمارستانی برمی‌گردد. واقعیت طب مدرن این است که تعداد بیماران در دوران کنونی بسیار بیشتر از پزشکانی است که قادر به کمک به آن‌ها هستند.

سیستم پایش سلامت مفهومی است که در کنار حمایت از افراد در شناخت شرایط بدنی‌شان، می‌تواند از کادر پزشکی مجرب و در دسترس در قالب یک مجموعه واحد پشتیبانی کرده و بار آن‌ها را در بحران‌هایی مانند مواجهه با کووید19 سبک کند.
0

تعداد مراکز ما

0

تعداد پرونده‌های ما

0

سازمان‌هایی که به ما اعتماد

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

امروز که نیروهای انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه هر سازمان به شمار می‌روند، با همه گیری کرونا لزوم نظارت بر پایش و ارتقای سلامت آن‌ها بیش از گذشته اهمیت یافته است. در همین راستا، مرکز سلامت نسیم با بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها همقدم شده است تا با پایش جامع سلامت سرمایه‌های انسانی، در ارتقای سلامت جامعه سهیم باشد و امروز به همراهی خود با کسب‌وکارهای بزرگ افتخار می‌کند.