نیروی متخصص، مهم‌ترین سرمایه سلامت نسیم

سلامت نسیم، کارکنان و نیرو‌های سازمانی خود را سرمایه اصلی سازمان می‌داند و برای رشد و ارتقای مهارت‌های فردی و شغلی آن‌ها همواره تلاش می‌کند. همه کارکنان سلامت نسیم، در هر سطح و سمتی که هستند، همیشه از حق داشتن احترام برخوردارند. سرمایه‌های انسانی اعتبار سلامت نسیم هستند و شرکت در حفظ رضایت آن‌ها تلاش می‌کند. خلاقیت، همگام شدن با دانش، نوآوری و مشارکت کارکنان در پروژه‌ها همواره مورد استقبال سازمان بوده و با ایجاد فضایی دوستانه، امکان تبادل نظر و طرح نظرات را فراهم کرده است.

ما خانواده بزرگ سلامت نسیم هستیم که در کنار هم همدل و همراه قدم برمی‌داریم و در این مسیر مشتری‌مداری، حفظ محرمانگي اطلاعات و به روز بودن برای ارائه بهترین‌ها لحظه‌ای از اهدافمان جدا نبوده است. ما در سلامت نسیم، برای ضوابط و اصول نوشته و نانوشته، احترام‌ ويژه‌اي قائل هستيم. در رقابتی سالم و عادلانه، با هدف ارتقای سلامت هموطنانمان، با رعايت پروتکل‌های بهداشتی، برای سلامت ایران هم پیمان شده‌ایم. 

اگر مایل به همکاری با ما هستید، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

  • فایل ها را به اینجا بکشید

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.